• Anteny satelitarne
  • Systemy alarmowe
  • Monitoring
  • Sat-Neon
Domofony

Współpracują z naszą firmą mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniech domofonów, projektu instalacji jak i fachowego montażu.

Stadnardowe domofony obecne od wielu lat w naszych domach przekazywały jedynie sam dzwięk. W chwili obecnej coraz popularniejsze i przystępne cenowo stały się videodomofony które dzięki zastosowaniu miniaturowej kamery o szerokim obiektywie umożliwiają poza rozmową także jej podgląd na żywo. Posiadamy także modele kamer umożliwiające nagrywanie oraz robienie zdjęc z podglądu. Wiele możliwości konfiguracji pozwala nam także ustawić videodomofon w taki sposób że podczas naszej nieobecności nagra filmy z osób które dzwoniły na domofon, dzięki temu wiemy kto i kiedy nas odwiedzał. Nowoczesne kamery wyposażone w promienniki podczerwieni zapewniają nam doskonały obraz i widocznośc w trudnych warunkach atmosferycznych jak również w całkowitej ciemności.

Wiele osób stosuje videodomofony jako uzupełnienie systemu alarmu i monitoringu, odpowiednie videodomofony zapewniają pełną integracje z systemem alarmowych, dla tego tak istotną kwestią jest wybranie dobrej firmy która w profesjonalny sposób pomoże Nam przy wyborze urządzeń aby zawsze można było je połączyć z innymi elementami stanawiącymi ochronę naszego domu i firmy.

Wykonujemy:

  • instalacje domofonowe i wideodomofonowe w budynkach jednorodzinnych
  • instalacje w budynkach wielorodzinnych
  • instalacje dla całego osiedla
  • instalacje domfonowe oraz kontrola dostępu w obiektach biurowych
  • modernizujemy stare instalacje wieloprzewodowe na nowe cyfrowe

W naszej ofercie stosujemy systemy domofonowe polskiego producenta firmy Elfon, która oferuje systemy proste, a także bardzo rozbudowane dla całych zamkniętych osiedli mieszkaniowych.

Bardzo ciekawą propozycją są systemy Wideodomofonów, które mogą być stosowane w budynkach jednorodzinnych jaki i również w wielorodzinnych. W naszej ofercie posiadamy wideodomofony firmy Kenwei oraz Lanz.

Do każdej instalacji należy podejść indywidualnie, zainteresowanych klientów prosimy o kontakt w celu przygotowania oferty.

Stosujemy podzespoły renomowanych producentów:

aston
blueline
cabelcon
clone
deviser
emmeesse
ferguson
johansson
cyfrowy polsat
ppc
smit
snartwi
technisat
telemann